Aktualności

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że nowy budynek kompleksu przychodni WOMP-ZCLiP przy ul. Kopernika 18 w Szczecinie pnie się w górę. Trzy piętra, kilkadziesiąt gabinetów, nowa przestronna rejestracja, budynek przyjazny dla pacjentów niepełnosprawnych – to wszystko i o wiele więcej już wkrótce będzie do dyspozycji naszych pacjentów

Człowiek orkiestra to za mało aby opisać mgr Jolantę Augustyniak. Pielęgniarka medycyny pracy, pielęgniarka szkolna, społecznik, zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy.

Drodzy pacjenci!!!

Informujemy, że w Przychodni Kolejowej przy ul. 3-Maja 25 w Szczecinie trwa remont budynku. Remont przeprowadza właściciel budynku (Polskie Koleje Państwowe), głównie w celu dostosowania obiektu do przepisów przeciwpożarowych.

Drodzy pacjenci,

informujemy, że nasza największa przychodnia WOMP-ZCLiP przy ul. Bolesława Śmiałego 33, wzbogaciła się o kolejną ważną poradnię i pracownię. Poradnia gastroenterologiczna oraz pracownia endoskopowa, przeniesione zostały z przychodni przy Al. 3-go Maja i od dziś mieszczą się na III piętrze, w pokojach 301 oraz 304. Dni i godziny przyjęć pacjentów nie uległy zmianie.

Zapraszamy!!!

Drodzy pacjenci,

Winda, która od końca wakacji działa w naszej przychodni przy ul. Adama Mickiewicza 18 w Stargardzie, okazała się ogromnym ułatwieniem dla wielu naszych pacjentów.

Uczniowie Zespołu Szkół samochodowych, pod bacznym okiem koordynującej projekt pielęgniarki WOMP-ZCLiP, pani Jolanty Augustyniak wzięli udział w biciu rekordu Guinessa, w jednoczesnej resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Drodzy Pacjenci, serdecznie zapraszamy do SKLEPU ORTOPEDYCZNEGO WOMP-ZCLiP mieszczącego się w nowej lokalizacji:

Przychodnia WOMP-ZCLiP
ul. Bolesława Śmiałego 33
III piętro, pokój 311
pon – pt 10.00-14.00

Z ogromnym żalem żegnamy dr Jerzego Wojciechowskiego Kierownika Pracowni Psychologów Pracy, Przewodniczącego Wojewódzkiej Psychologicznej Komisji Odwoławczej w latach 1988 – 2003r. znakomitego specjalistę z zakresu psychologii pracy.