Aktualności

Z okazji Mikołajek
życzymy naszym małym
oraz dużym pacjentom
DUŻO ZDROWIA,
radości oraz samych słodkości i wspaniałości!

Dyrekcja WOMP ZCLiP
wraz z pracownikami

Drodzy Pacjenci, serdecznie zapraszamy do SKLEPU ORTOPEDYCZNEGO WOMP-ZCLiP mieszczącego się w nowej lokalizacji:

Szanowni pacjenci,

informujemy, że w dniach 04.12.2017 – 08.12.2017

SKLEP ORTOPEDYCZNY WOMP ZCLiP przy ul. Bolesława Śmiałego 33 będzie nieczynny z powodu inwentaryzacji.

Za utrudnienia bardzo przepraszamy.

Zapraszamy już od 11.12.2017!

Przychodnia przy ul. Adama Mickiewicza 18 w Stargardzie przejdzie gruntowny remont i modernizację. Koszt inwestycji, którą WOMP-ZCLIP planuje rozpocząć już w II kwartale 2018 roku, to ponad 4 miliony złotych.

Drodzy pacjenci,
informujemy, że nasza przychodnia przy ul. Bolesława Śmiałego 33 w Szczecinie, będzie kontynuowała opiekę nocną i świąteczną.

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że nowy budynek kompleksu przychodni WOMP-ZCLiP przy ul. Kopernika 18 w Szczecinie pnie się w górę. Trzy piętra, kilkadziesiąt gabinetów, nowa przestronna rejestracja, budynek przyjazny dla pacjentów niepełnosprawnych – to wszystko i o wiele więcej już wkrótce będzie do dyspozycji naszych pacjentów

Człowiek orkiestra to za mało aby opisać mgr Jolantę Augustyniak. Pielęgniarka medycyny pracy, pielęgniarka szkolna, społecznik, zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy.

Drodzy pacjenci!!!

Informujemy, że w Przychodni Kolejowej przy ul. 3-Maja 25 w Szczecinie trwa remont budynku. Remont przeprowadza właściciel budynku (Polskie Koleje Państwowe), głównie w celu dostosowania obiektu do przepisów przeciwpożarowych.