Aktualności

Szanowny Pacjencie,

przypominamy, że odwołać wizytę u naszych specjalistów można nie tylko osobiście czy telefonicznie ale i mailowo. Wystarczy wysłać maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Jest to prosty sposób na poinformowanie przychodni WOMP-ZCLiP o tym, że w wyznaczonym terminie nie stawicie się Państwo do specjalisty, dając jednocześnie szansę innym pacjentom na skorzystanie z wolnego terminu.

Nie jest tajemnicą, że kolejki, do niektórych poradni sięgają nawet kilku miesięcy. Nie jest również tajemnicą, że często pacjenci na umówione wizyty z różnych przyczyn nie przychodzą.
Aby zapobiegać sytuacjom, w których lekarz, mógłby przyjąć pacjenta ale nie może bo czeka na tego, który nie przychodzi prosimy – PACJENCIE ODWOŁAJ WIZYTĘ, szybko, bez komplikacji i konsekwencji.

Wystarczy najpóźniej na dzień przed wizytą, wysłać maila, koniecznie podając w treści swoje imię, nazwisko, rok urodzenia oraz dane wizyty, która ma być odwołana ( nazwisko lekarza i termin wizyty)

DZIĘKUJEMY W IMIENIU INNYCH, CZEKAJĄCYCH W KOLEJCE PACJENTÓW !

Więcej nowości w WOMP