Kariera

Naszą dewizą jest dbałość o każdego pacjenta – zawsze i wszędzie!!!

Możliwe jest to dzięki naszemu personelowi – to właśnie lekarze, pielęgniarki i wszyscy inni pracownicy i współpracownicy sprawiają, że nasze przychodnie są na tak wysokim poziomie. Dobra atmosfera, ciągła chęć rozwoju to tylko nieliczne z wartości, które wpływają na pozytywną ocenę naszych placówek przez licznych pacjentów.

Tworzymy zgrany i mocny zespół.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani możliwością podjęcia pracy lub współpracy z WOMP-ZCLiP istnieje możliwość złożenia kompletu dokumentów (CV oraz list motywacyjny) w sekretariacie dyrekcji przy ul. Bolesława Śmiałego 33 w Szczecinie.

Będziemy się z Państwem kontaktować w miarę przeprowadzania kolejnych naborów i rekrutacji.

Pielęgniarka Środowiskowa

Oferujemy:
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w wymiarze pełnego etatu;
- dobre wynagrodzenie;
- szeroki pakiet socjalny;
- możliwość dofinansowania szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe;
- transport umożliwiający dotarcie do pacjenta;
- stabilną pracę w miłej i przyjaznej atmosferze.

Kontakt:
Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy - Zachodniopomorskie Centrum Leczenia i Profilaktyki
www.womp.szczecin.pl

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Pielęgniarka / Pielęgniarka Medycyny Pracy

Oferujemy:

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w wymiarze pełnego etatu lub do uzgodnienia;
- dobre warunki socjalne i placowe;
- możliwość dofinansowania szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe;
- stabilną pracę w miłej i przyjaznej atmosferze.

Wymagania:
- wykształcenie średnie medyczne w zawodzie pielęgniarka/ licencjat pielęgniarstwa lub tytuł magistra na kierunku pielęgniarstwo oraz prawo wykonywania zawodu pielęgniarki;
- cierpliwość, opanowanie, komunikatywność, rzetelność, umiejętność współpracy w grupie, wysoka kultura osobista;
- preferowany kurs kwalifikacyjny z zakresu medycyny pracy.

Bliższych informacji udziela: Kierownik Przychodni WOMP ZCLiP, przy ul. Bolesława Śmiałego 33 - Pani Halina Rohde, tel.: 606 665 669 .

poszukuje osoby na stanowisko:

Lekarz do nocnej i świątecznej opieki lekarskiej

Zapewniamy dobre warunki socjalne i placowe.

Forma zatrudnienia oraz wynagrodzenie do uzgodnienia.
Bliższych informacji udziela: Kierownik Przychodni WOMP ZCLiP, przy ul. Bolesława Śmiałego 33 -
Pani Halina Rohde, tel.: 606 665 669 .

Zapraszamy również do kontaktu drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.