Kariera

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy

Zachodniopomorskie Centrum Leczenia i Profilaktyki w Szczecinie
poszukuje osoby na stanowisko:

Pielęgniarka Szkolna

Oferujemy:

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w wymiarze pełnego etatu lub do uzgodnienia;
- dobre warunki socjalne i placowe;
- możliwość dofinansowania szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe;
- stabilną pracę w miłej i przyjaznej atmosferze.

Wymagania:
- wykształcenie średnie medyczne w zawodzie pielęgniarka/ licencjat pielęgniarstwa lub tytuł magistra na kierunku pielęgniarstwo oraz prawo wykonywania zawodu pielęgniarki;
- cierpliwość, opanowanie, komunikatywność, rzetelność, umiejętność współpracy w grupie, wysoka kultura osobista;
- preferowany kurs kwalifikacyjny z zakresu pielęgniarstwa szkolnego.

Kontakt:
Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy - Zachodniopomorskie Centrum Leczenia i Profilaktyki
Bolesława Śmiałego 33, 70-347 Szczecin
www.womp.szczecin.pl

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."