Poradnia okulistycza

W poradni okulistycznej spotkacie się Państwo z lekarzem specjalistą okulistyki, który po przeprowadzeniu wywiadu i badaniu lekarskim oceni stan zdrowia i wprowadzi odpowiednią terapię. W ramach poradni funkcjonuje pracownia perymetryczna, w której wykonywane są badania pola widzenia za pomocą perymetru statycznego.

Ponadto w gabinetach okulistycznych znajdują się gabinety zabiegowe (ciemnie), w których wykonywane są podstawowe badania okulistyczne: komputerowe badanie wzroku (autorefraktometria), pomiar ciśnienia śródgałkowego (tonometria), badanie dna oka.

W trakcie wizyty lekarskiej możliwy jest dobór szkieł okularowych. Lekarze wykonują również drobne zabiegi okulistyczne, np. usuniecie ciała obcego z gałki ocznej, usunięcie drobnej zmiany na powiece, epilacja rzęs i inne.

Przy poradni działa pracowniadiagnostyki okulistycznej, w której wykonywane są specjalistyczne badania oczu między innymi w kierunku rozpoznania i diagnostyki jaskry

Możliwe jest również odpłatne wykonanie badania lekarza okulisty dla osób ubiegających się o prawo jazdy lub kierowców (50 zł za konsultację z wydaniem stosownego zaświadczenia).

Zasady przyjęcia i rejestracji

Poradnia okulistyczna przy al. Żołnierza 12 w  Stargardzie, mieści się na I piętrze budynku

Godziny otwarcia poradni:

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8:30 - 15:00 8:00 - 14:00

Nasi specjaliści:

•   lek. med Beata Bialik- Goździak – specjalista z zakresu okulistyki
  •   lek. med Waldemar Kowalczyk – specjalista z zakresu okulistyki
  •   lek. med Elżbieta Długosz - Zenkler - specjalista z zakresu okulistyki

Rejestracja do poradni okulistycznej czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 18:00

• na parterze budynku– 91 573 64 00 , 91 573 64 02
  • na II piętrze budynku– 91 573 96 25, 91 573 89 99