MedycynaPracy

POZi Specjaliści

Rehabilitacjamedyczna

MedycynaPodróży

ZaopatrzenieOrtopedyczne

Pielęgniarka z WOMP-u w czołówce plebiscytu Hipokrates!!!

Człowiek orkiestra to za mało aby opisać mgr Jolantę Augustyniak. Pielęgniarka medycyny pracy, pielęgniarka szkolna, społecznik, zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy.

Drodzy pacjenci!!!

Informujemy, że w Przychodni Kolejowej przy ul. 3-Maja 25 w Szczecinie trwa remont budynku. Remont przeprowadza właściciel budynku (Polskie Koleje Państwowe), głównie w celu dostosowania obiektu do przepisów przeciwpożarowych.

Drodzy pacjenci, 

informujemy, że nasza największa przychodnia WOMP-ZCLiP przy ul. Bolesława Śmiałego 33, wzbogaciła się o kolejną ważną poradnię i pracownię. Poradnia gastroenterologiczna oraz pracownia endoskopowa, przeniesione zostały z przychodni przy Al. 3-go Maja i od dziś mieszczą się na III piętrze, w pokojach 301 oraz 304. Dni i godziny przyjęć pacjentów nie uległy zmianie. 

Zapraszamy!!!

Drodzy pacjenci,

Winda, która od końca wakacji działa w naszej przychodni przy ul. Adama Mickiewicza 18 w Stargardzie, okazała się ogromnym ułatwieniem dla wielu naszych pacjentów.

Uczniowie Zespołu Szkół samochodowych, pod bacznym okiem koordynującej projekt pielęgniarki WOMP-ZCLiP, pani Jolanty Augustyniak wzięli udział w biciu rekordu Guinessa, w jednoczesnej resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Drodzy Pacjenci, serdecznie zapraszamy do SKLEPU ORTOPEDYCZNEGO WOMP-ZCLiP mieszczącego się w nowej lokalizacji:

Przychodnia WOMP-ZCLiP
ul. Bolesława Śmiałego 33
III piętro, pokój 311
tel. 91 43 49 240
pon – pt 10.00-14.00