Data publikacji: 3 sierpnia 2023

Informacja dla pracowników WOMP-ZCLiP dotycząca miejsc postojowych na dziedzińcu Przychodni przy ul. Bolesława Śmiałego 33 w Szczecinie.

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy poinformować wszystkich pracowników WOMP-ZCLiP korzystających z miejsc postojowych zlokalizowanych na dziedzińcu wewnętrznym Przychodni nr 1, że w dniu 07.08.2023 r. rozpoczną się prace budowlane przeprowadzane przez firmę budowlaną EBUD Przemysłówka Sp. z o. o., działającą w imieniu Szczecińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o. o.

W ramach tych prac, w dniu 28.08.2023 r. (poniedziałek), planowane jest przekazanie trzech garaży z przeznaczeniem na wyburzenie, co spowoduje ograniczenie możliwości korzystania z miejsc postojowych w pełnym zakresie.

W związku z tym, dostęp do miejsc postojowych będzie ograniczony, ale nadal możliwy dla dwóch grup pracowników Przychodni:

Osoby z orzeczeniem o widocznej niepełnosprawności: W przypadku posiadania odpowiedniego orzeczenia, dalszy dostęp do miejsc postojowych będzie zapewniony, aby umożliwić komfortową i sprawną organizację parkowania.

Osoby posiadające wcześniej udzieloną zgodę Dyrekcji na wjazd: Pracownicy, którzy uzyskali wcześniejszą zgodę od Dyrekcji Przychodni na korzystanie z miejsc postojowych na dziedzińcu, będą mogli nadal z nich korzystać podczas trwania prac budowlanych.

Dyrekcja WOMP-ZCLiP wraz z działem technicznym wspólnie pracują nad minimalizacją zakłóceń związanych z ograniczeniem miejsc postojowych. Prosimy wszystkich pracowników o wyrozumiałość.

Dziękujemy za współpracę i zrozumienie.

Dział Techniczny WOMP-ZCLiP

Data publikacji: 16 maja 2024

Coraz więcej pacjentów w poradni urologicznej

Data publikacji: 9 maja 2024