Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy – Zachodniopomorskie Centrum Leczenia i Profilaktyki

Rejestracje

Ważne

Do lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej w każdej Przychodni możliwa jest rejestracja internetowa poprzez zakładkę  https://rejestracja.womp.szczecin.pl/   znajdującą się na naszej stronie internetowej: www.womp.szczecin.pl 

Rejestracja możliwa jest na dzień bieżący, następny lub inny wolny dogodny dla Państwa termin.

Aby móc skorzystać z tej opcji rejestracji należy przy najbliższej wizycie w Przychodni zgłosić w rejestracji ogólnej chęć uzyskania login i hasła lub założyć konto poprzez naszą stronę internetową.

Przy pierwszym logowaniu podane hasło należy zmienić i ustalić własne.

W trakcie rejestracji internetowej należy wybrać odpowiednią Przychodnię oraz lekarza, do którego złożyli Państwo deklarację przynależności.

Nowość

Dla wszystkich zarejestrowanych w naszym systemie uruchomiliśmy nową, przydatną funkcję powiadamiania o kolejnej planowej wizycie zarówno do lekarza pierwszego kontaktu (POZ), jak i specjalistów.

Powiadomienie zostanie wysłane na Państwa konto mailowe na dwa dni przed zaplanowaną wizytą!!!!

Warunkiem otrzymywania powiadomień jest udostępnienie aktualnego adresu mailowego w rejestracjach naszych przychodni albo podczas zakładania konta rejestracji internetowej poprzez stronę WWW.

Odwołaj wizytę lekarską z której nie możesz skorzystać – napisz maila

Wszystkim pacjentom zależy na łatwym i szybkim dostępie do lekarzy. Jedną z częstych przyczyn kolejek do lekarza są nieodwołane wizyty.

Jeśli w porę odwołamy wizytę, z której nie możemy skorzystać, umożliwi to innym pacjentom szybsze skorzystanie z porady lekarza. Odwolanie wizyty, z której nie możemy skorzystać, pozwoli lekarzowi szybciej pomóc innemu pacjentowi.

Przypominamy, że odwołać wizytę u naszych specjalistów można nie tylko osobiście czy telefonicznie ale i mailowo. Wystarczy wysłać maila na adres: odwolaj.wizyte@womp.szczecin.pl. Jest to prosty sposób na poinformowanie przychodni WOMP – ZCLiP o tym, że w wyznaczonym terminie nie stawicie się Państwo do specjalisty, dając jednocześnie szansę innym pacjentom na skorzystanie z wolnego terminu.

Wystarczy najpóźniej na dzień przed wizytą, wysłać maila, koniecznie podając w treści swoje imię, nazwisko, rok urodzenia oraz dane wizyty, która ma być odwołana ( nazwisko lekarza i termin wizyty).

Pamiętaj! Odwołanie wizyty jest obowiązkiem ustawowym pacjenta: art. 20 ust. 9 „W przypadku gdy świadczeniobiorca nie może stawić się u świadczeniodawcy w terminie określonym w trybie ust. 2, 7 lub 8 lub gdy zrezygnował ze świadczenia opieki zdrowotnej, jest on obowiązany niezwłocznie powiadomić o tym świadczeniodawcę”.

Więcej aktualności

Data publikacji: 2 kwietnia 2024

Kondolencje dla lek. Danuty Felcenloben-Główczewskiej

Więcej informacji

Data publikacji: 27 marca 2024

Kondolencje dla rodziny i bliskich śp. Bożeny Bryniarskiej

Więcej informacji

Data publikacji: 14 marca 2024

Kondolencje dla Pani Beaty Wasilewskiej

Więcej informacji