Data publikacji: 9 lutego 2016

Każde dziecko będzie mogło stać się superbohaterem

Kolorowe rysunki usmiechniętych postaci i przedmiotów na ścianie

Wszystko w ramach projektu „Akademia Szumi” pracowni projektowania kampanii promocyjnych, realizowanym przez studentów wydziału sztuk wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie. -„ Naszym celem jest nie tylko stworzenie przestrzeni przyjaznej dzieciom ale i edukacja małych pacjentów.

Opierając się na zasadzie „nauka przez zabawę” planujemy szereg działań mających na celu wzrost świadomości dzieci oraz zmianę ich negatywnego nastawienia do szczepień” – mówi Maria Heś, koordynatorka projektu. Szczepan to superbohater, który zachęca i przekonuje najmłodszych pacjentów przychodni WOMP – ZCLiP w Szczecinie, że szczepień nie trzeba się bać. Jego obrazkowe przygody ozdobią ściany poczekalni i pokoju szczepień, na dzieci czekają też „kącik superbohatera” naklejki i kolorowanki.

Realizacja projektu, który w całości finansowany jest przez Akademię Sztuki w Szczecinie odbędzie się w dniach od 8 do 11 lutego, na terenie przychodni WOMP – ZCLiP, przy ulicy Kopernika 18 w Szczecinie.

Data publikacji: 20 października 2020

Ruszamy z gimnastyką korekcyjną dla dzieci

Data publikacji: 19 października 2020

Zmiana numerów OGÓLNEJ REJESTRACJI TELEFONICZNEJ WOMP-ZCLIP

Data publikacji: 21 września 2020

Szczepienia na grypę 65+ Aktualizacja: Zgłoszenia do programu szczepień zostały zakończone.