Data publikacji: 18 października 2016

Udział w biciu rekordu Guinessa w jednoczesnym udzielaniu Pierwszej Pomocy

17 października, w samo południe 28 uczniów ze wszystkich klas, na trzech fantomach, udzielało Pierwszej Pomocy przez równo pół godziny. Dodatkowo uczniowie wzięli udział w szkoleniu „Ratujemy i uczymy ratować” przedszkolaków z przedszkola nr 18 w Szczecinie. Oprócz zaangażowania i nadziei, że rekord uda się pobić, nie zabrakło czasu na śmiech i zabawę. Pomysłodawcą ogólnopolskiej akcji jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Więcej informacji o akcji na stronie http://www.wosp.org.pl/

Data publikacji: 8 lutego 2024

WOMP-ZCLiP zatrudni lekarzy POZ oraz lekarzy różnych specjalizacji / w trakcie specjalizacji

Data publikacji: 8 lutego 2024