Data publikacji: 19 maja 2017

Pielęgniarka z WOMP w czołówce plebiscytu Hipokrates

Pielęgniarka z WOMP w czołówce plebiscytu Hipokrates!

Człowiek orkiestra to za mało aby opisać mgr Jolantę Augustyniak. Pielęgniarka medycyny pracy, pielęgniarka szkolna, społecznik, zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy.

Z uczniami ze z Zespołu Szkół Samochodowych w Szczecinie co rusz jeździ na mistrzostwa i konkursy z udzielania pierwszej pomocy. Kreatywna i rzeczowa, zachęcą młodzież do udziału w przeróżnych projektach.

W tegorocznym plebiscycie Hipokrates, organizowanym przez Głos Szczeciński, zajęła III miejsce, na najpopularniejszą pielęgniarkę. Dla WOMP – ZCLiP to nie tylko powód do dumy ale i potwierdzenie, że pracują u nas najlepsi fachowcy.

Data publikacji: 20 października 2020

Ruszamy z gimnastyką korekcyjną dla dzieci

Data publikacji: 19 października 2020

Zmiana numerów OGÓLNEJ REJESTRACJI TELEFONICZNEJ WOMP-ZCLIP

Data publikacji: 21 września 2020

Szczepienia na grypę 65+ Aktualizacja: Zgłoszenia do programu szczepień zostały zakończone.