Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy – Zachodniopomorskie Centrum Leczenia i Profilaktyki

Data publikacji: 30 października 2015

Dziecko zbuntowane najlepiej koi się cierpliwością

Dyplom „Super Niani” i złota róża wykonana przez uczniów dla pani Ewy Dębickiej

Najlepszym dowodem na to, jest tegoroczna nagroda z okazji Dnia Edukacji Narodowej, którą uczniowie Zespołu Szkół nr 8 przy ul. 3-Maj (dawny Ekonomik), wręczyli pani Ewie Dębickiej, pielęgniarce szkolnej WOMP – ZCLiP w Szczecinie, za to, że jest tak po trosze od Wszystkiego.

Wykonuje badania wstępne, okresowe, przesiewowe, często przy okazji wykryje wadę postawy albo inne problemy zdrowotne jak nadciśnienie czy cukrzyca. Jeśli akurat nie wykonuje żadnych badań, to zawsze wysłucha, wesprze, przyklei plaster „na ranie duszy”, a jak trzeba to i igłę do szycia czy agrafkę znajdzie.

Wie jak do młodzieży w tym trudnym dla nich okresie życia dotrzeć, ma na to receptę „ Dziecko zbuntowane najlepiej się koi cierpliwością, dlatego mam jest na tony w pracy z moją młodzieżą” i dodaje „Każdy rocznik ma swoją aurę, ale i tak do każdego podchodzę indywidualnie, a to, że na ich buziach widzę uśmiech, wynagradza wszystko” Na specjalnej a la oskarowej gali otrzymała tytuł „Super Niani” i złotą róże, własnoręcznie wykonaną przez uczniów.

Dla WOMP – ZCLiP to zaszczyt, móc się pochwalić pracownikiem z takim powołaniem.

Więcej aktualności

Data publikacji: 7 stycznia 2021

REJESTRACJA NA SZCZEPIENIA PRZECIW COVID-19

Więcej informacji

Data publikacji: 7 stycznia 2021

Kondolencje dla Pani Bożeny Bakiery

Więcej informacji

Data publikacji: 23 grudnia 2020

Odpłatne szczepienia przeciw grypie

Więcej informacji

Szanowni Pacjenci,

Informujemy, że jest możliwość internetowej rejestracji na TELEPORADY do lekarza POZ (lekarz pierwszego kontaktu). Elektroniczna rejestracja zwiększy możliwości kontaktu z naszą przychodnią.
Dodatkowo już od 18.01.2021 udostępnimy nową możliwość w naszej Rejestracji Internetowej. Będzie można złożyć zapotrzebowanie do swojego lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej na eReceptę na leki przyjmowane na stałe.
Rejestracji można dokonać na stronie rejestracja.womp.szczecin.pl

Numery OGÓLNEJ REJESTRACJI TELEFONICZNEJ WOMP-ZCLiP:

  • Przychodnia WOMP-ZCLiP nr 1 przy ul.Bolesława Śmiałego 33 w Szczecinie: +48 91 43 49 200 (7.00 - 18.00)

WIZYTY DOMOWE LEKARZA RODZINNEGO - umawiane bezpośrednio u lekarza rodzinnego.

  • Przychodnia WOMP-ZCLiP nr 2 przy ul.Kopernika 18 w Szczecinie:
  • +48 91 422 50 18 (7.30 - 18.00)
  • +48 91 481 73 01 (7.30-18.00)

WIZYTY DOMOWE LEKARZA RODZINNEGO - umawiane pod nr tel.: +48 91 48 17 303.

W związku z panującą sytuacją epidemiczną informujemy, że kontakt telefoniczny z przychodniami WOMP-ZCLiP w Szczecinie i Stargardzie może być czasowo utrudniony. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.  Ponadto zwracamy się z prośbą o nie przedłużanie rozmów telefonicznych z pracownikami rejestracji, ponieważ wydłuża to czas oczekiwania na połączenie pozostałym dzwoniącym osobom.