Data publikacji: 30 października 2015

Dziecko zbuntowane najlepiej koi się cierpliwością

Dyplom „Super Niani” i złota róża wykonana przez uczniów dla pani Ewy Dębickiej

Najlepszym dowodem na to, jest tegoroczna nagroda z okazji Dnia Edukacji Narodowej, którą uczniowie Zespołu Szkół nr 8 przy ul. 3-Maj (dawny Ekonomik), wręczyli pani Ewie Dębickiej, pielęgniarce szkolnej WOMP – ZCLiP w Szczecinie, za to, że jest tak po trosze od Wszystkiego.

Wykonuje badania wstępne, okresowe, przesiewowe, często przy okazji wykryje wadę postawy albo inne problemy zdrowotne jak nadciśnienie czy cukrzyca. Jeśli akurat nie wykonuje żadnych badań, to zawsze wysłucha, wesprze, przyklei plaster „na ranie duszy”, a jak trzeba to i igłę do szycia czy agrafkę znajdzie.

Wie jak do młodzieży w tym trudnym dla nich okresie życia dotrzeć, ma na to receptę „ Dziecko zbuntowane najlepiej się koi cierpliwością, dlatego mam jest na tony w pracy z moją młodzieżą” i dodaje „Każdy rocznik ma swoją aurę, ale i tak do każdego podchodzę indywidualnie, a to, że na ich buziach widzę uśmiech, wynagradza wszystko” Na specjalnej a la oskarowej gali otrzymała tytuł „Super Niani” i złotą róże, własnoręcznie wykonaną przez uczniów.

Dla WOMP – ZCLiP to zaszczyt, móc się pochwalić pracownikiem z takim powołaniem.

Data publikacji: 7 stycznia 2021

REJESTRACJA NA SZCZEPIENIA PRZECIW COVID-19