Data publikacji: 11 kwietnia 2019

I miejsce w Rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża

Na terenie Zespołu Szkół Samochodowych, wzorem lat ubiegłych, odbyły się XXVII Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża w Szczecinie.

Drużynę do udziału w mistrzostwach przygotowała pielęgniarka medycyny szkolnej Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy – Zachodniopomorskiego Centrum Leczenia i Profilaktyki w Szczecinie – Pani Jolanta Augustyniak.

Uczniowie zajęli I miejsce i w maju będą startować w Wojewódzkich Mistrzostwach. Jeśli uda im się stanąć na podium, w czerwcu 2019 roku czekają na nich Ogólnopolskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy w Warszawie.

Data publikacji: 20 października 2020

Ruszamy z gimnastyką korekcyjną dla dzieci

Data publikacji: 19 października 2020

Zmiana numerów OGÓLNEJ REJESTRACJI TELEFONICZNEJ WOMP-ZCLIP

Data publikacji: 21 września 2020

Szczepienia na grypę 65+ Aktualizacja: Zgłoszenia do programu szczepień zostały zakończone.