Data publikacji: 20 maja 2024

Miesiąc zdrowia rodziny- profilaktyka na pierwszym planie

20.05.2024r.

Profilaktyka ma fundamentalne znaczenie w obniżeniu ryzyka zachorowań. W naszej przychodni przy ul. Bolesława Śmiałego 33 w Szczecinie do badań profilaktycznych przekonują dziś przedstawiciele Narodowego Funduszu Zdrowia.

Maj jest miesiącem poświęconym zdrowiu rodziny. W punkcie można dokonać pomiarów certyfikowanym analizatorem składu ciała, nauczyć się na fantomach samobadania piersi i jąder, czy też zmierzyć ciśnienie krwi.

Na stoisku zachęcamy także do badań profilaktycznych NFZ i Ministerstwa Zdrowia, np. programu Profilaktyka 40 PLUS, czy skryningowego badania piersi mammograficznego dla pacjentek w wieku 45-74 lata.

Data publikacji: 20 maja 2024

Miesiąc zdrowia rodziny- profilaktyka na pierwszym planie

Data publikacji: 16 maja 2024

Coraz więcej pacjentów w poradni urologicznej