Data publikacji: 10 stycznia 2019

Zestaw do badań RTG

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy – Zachodniopomorskie Centrum Leczenia i Profilaktyki w Szczecinie informuje że ogłoszono publiczny przetarg na zbycie zestawu do badań RTG w skład którego wchodzi:

• APARAT RTG do badań kostnych, firmy MECALL, model Integron, rok produkcji listopad 2005 – Aparat składa się z kolumny RTG, stołu RTG, stojaka, generatora, lampy RTG;
  • Skaner do diagnostyki obrazowej CR 25.0 firmy Agfa, typ 5156/100, ser. Nr 3190, rok budowy 11.2005;
  • Zestaw ucyfrowienia pośredniego do aparatu rtg Integron (osprzęt komputerowy).

Ogłoszenie wraz z Regulaminem Przetargu dostępne na stronie internetowej: http://wompszczecin.bip.eur.pl (w zakładce „Przetargi Publiczne”, znak sprawy: 1/WOMP-ZCLiP/2019/PP)

Data publikacji: 20 maja 2024

Miesiąc zdrowia rodziny- profilaktyka na pierwszym planie

Data publikacji: 16 maja 2024