Data publikacji: 25 listopada 2015

Pokazy ćwiczeń dla dzieci uczestniczących w programie profilaktycznym

Uśmiechnięte dzieci biorące udział w programie profilaktycznym

DRODZY RODZICE!!!

Instruktaże pod okiem wykwalifikowanych fizjoterapeutów, w ramach programu profilaktycznego
„Wczesne rozpoznawanie i korekcja wad postawy u dzieci w wieku od 3 do 7 lat”, odbędą się w następujących terminach:
30 listopada ( poniedziałek), od godziny 15.30, co 30 minut
7 grudzień ( poniedziałek), od godziny 15.30, co 30 minut
9 grudzień ( czwartek), od godziny 15.30, co 30 minut

WAŻNE!!!
Aby Państwa dziecko mogło wziąć udział w ćwiczeniach, należy z wyprzedzeniem umówić się na dogodny dla Państwa termin i godzinę. Instruktaże prowadzone będą tematyczne, dlatego prosimy przy rejestracji podać rozpoznanie wady, która stwierdzona została podczas wizyty lekarskiej.

Dziecko ćwiczy – rodzic się przygląda
Formuła pokazu zakłada, że dzieci w grupach nie większych niż 6 osób, ćwiczyć będą w asyście fizjoterapeutek Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy – Zachodniopomorskiego Centrum Leczenia i Profilaktyki w Szczecinie, pań mgr Małgorzaty Hordyjewicz , mgr Anny Rejent oraz licencjatki Agnieszki Mędreckiej. W razie Państwa pytań bądź wątpliwości, zawsze jedna z wyżej wymienionych specjalistek będzie do Państwa dyspozycji w trakcie, jak i po zakończeniu pokazu.
Przewidywany czas trwania pokazu ćwiczeń, to 20 minut.

Zgłoszenia dzieci przyjmowane będą codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 15.00 pod numerem telefonu 91 488 45 75.

Przypominamy, że pokazy dotyczą tylko i wyłącznie dzieci biorących udział w programie, „Wczesne rozpoznawanie i korekcja wad postawy u dzieci w wieku od 3 do 7 lat”, finansowanym z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego.

Jednocześnie informujemy, wszystkich zainteresowanych, że prowadzimy też odpłatne zajęcia korekcyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Data publikacji: 20 stycznia 2021

Rehabilitacja w nowoczesnych warunkach