Data publikacji: 12 czerwca 2019

Pracownicy WOMP – ZCLiP nominowani w plebiscycie HiPOKRATES

Jolanta Augustyniak otrzymała nominację w kategorii Pielęgniarka Roku.

Lek. med. Irena Skorinko i lek med. Justyna Badura zostaly nominowane w kategorii Lekarz Rodzinny Roku.

Plebiscyt medyczny HIPOKRATES 2019 organizowany jest przez „Głos Szczeciński” i „Głos Koszaliński”pod Honorowym Patronatem Marszałka Olgierda Geblewicza, Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.To kolejna edycja plebiscytu, w którym głosami pacjentów wybierani są pracownicy roku służby zdrowia w województwie zachodniopomorskim. Celem akcji jest docenienie medyków, którzy wyróżniają się podejściem do pacjenta – cierpliwych, sympatycznych, pełnych empatii i wysokiej kultury osobistej, a jednocześnie profesjonalnych i doświadczonych.

Więcej informacji: https://gs24.pl/hipokrates-pomorza-zachodniego-2019-wybieramy-pracownikow-roku-w-sluzbie-zdrowia-zglos-swoich-kandydatow/ar/c14-14162647

Data publikacji: 20 maja 2024

Miesiąc zdrowia rodziny- profilaktyka na pierwszym planie

Data publikacji: 16 maja 2024