Data publikacji: 19 września 2014

Prosty kręgosłup i zdrowe stopy – wszystko w twoich rękach drogi rodzicu

W czwartek, 25 września rusza kolejna edycja akcji Przychodni Rehabilitacji Leczniczej i Zawodowej WOMP – ZCLiP pod hasłem „Nie dajmy się wadom postawy”, organizowanej dla dzieci w wieku od 4 do 16 lat !

„Nie bagatelizujmy plagi wad postawy u dzieci, zarówno tych młodszych jak i starszych”apeluje kierownik przychodni rehabilitacji WOMP – ZCLiP, dr Elżbieta Iglewska i dodaje „ Podsumowując akcje z ubiegłego roku szkolnego doszłam do smutnych wniosków – to nie przypadek, że prawie sto procent przebadanych dzieci miało wady postawy . Moim zdaniem to epidemia kanapowo-komputerowego pokolenia”

W ramach Dnia Otwartego „Nie dajmy się wadom postawy” przychodnia przy Kopernika 18, oferować będzie bezpłatne konsultacje lekarskie, podczas których rodzice otrzymają pisemną informację z rozpoznaniem i zaleceniami a dzieci w razie stwierdzenia wady postawy instruktaż ćwiczeń.

25 września, w godzinach od 16.00 do 19.00 do dyspozycji wszystkich małych pacjentów będzie dwóch lekarzy specjalistów rehabilitacji i dwie fizjoterapeutki. Dzieci będą miały okazję nie tylko przyjrzeć się z bliska sali gimnastycznej ale poćwiczyć oraz pobawić się w suchym basenie. Dodatkową atrakcją będą dwa pokazy ćwiczeń, o godzinie 17.00 oraz 18.00, prowadzone przez wykwalifikowaną fizjoterapeutkę, panią Annę Rejent.

Liczba miejsc jest ograniczona dlatego już dziś zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wcześniejszej rejestracji pod nr tel. 91 489 18 09 lub 91 488 45 75.

Data publikacji: 18 stycznia 2021

Infolinia Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19

Data publikacji: 7 stycznia 2021

REJESTRACJA NA SZCZEPIENIA PRZECIW COVID-19