Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy – Zachodniopomorskie Centrum Leczenia i Profilaktyki

Data publikacji: 20 grudnia 2020

Stop grypie!

Kaszel, katar a może ból mięśni? Już na samą myśl o grypie zaczyna boleć nas głowa, a wcale nie musi – bo wystarczy się przeciwko niej zaszczepić!

Przychodnie Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy – Zachodniopomorskiego Centrum Leczenia i Profilaktyki w Szczecinie już dziś zapraszają wszystkich pacjentów do skorzystania z oferty szczepienia przeciwko grypie.

Lekarze zalecają ochronę przed tą, często bagatelizowaną, wirusową chorobą zakaźną, zwłaszcza tym, którzy mają obniżoną odporność, osobom starszym oraz dzieciom.
Zaszczepić możemy się tylko gdy jesteśmy zdrowi, dlatego jak przed każdym szczepieniem i w tym wypadku najpierw wykonane zostanie badanie lekarskie.
Szczepienia wykonywane są codziennie w godzinach pracy przychodni.

Koszt szczepienia przeciwko grypie dla osób należących do przychodni WOMP – ZCLiP, w skład którego wchodzi badanie lekarskie, szczepionka oraz jej wykonanie wynosi 70 złotych.
Osoby spoza WOMP muszą mieć ze sobą zaświadczenie od lekarza potwierdzające, że są zdrowe i mogą się zaszczepić ( ważność zaświadczenia – 24h), a koszt szczepionki i jej wykonania to 90 zł.

Już dziś zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!!!

Kontakt:

  • dla osób indywidualnych:

1) w przypadku posiadania skierowania na szczepienie od lekarza rodzinnego – zapraszamy bezpośrednio do gabinetu zabiegowego nr 15 na parterze (bez wcześniejszego umawiania się)

2) w przypadku braku skierowania prosimy o telefon do rejestracji pod nr. 91 43 49 200 w celu umówienia terminu kwalifikującego badania lekarskiego

Uwaga: jeśli pacjent spoza WOMP nie posiada skierowania od swojego lekarza rodzinnego – istnieje możliwość przeprowadzania takowego badania kwalifikującego za dodatkową opłatą (zgodnie z cennikiem WOMP).

Zapraszamy

Więcej aktualności

Data publikacji: 29 września 2023

Nowoczesny sprzęt trafił do przychodni WOMP

Więcej informacji

Data publikacji: 29 września 2023

Kondolencje dla rodziny i bliskich śp. Pani Anieli Rogozińskiej

Więcej informacji

Data publikacji: 27 września 2023

Kondolencje dla Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Pana Olgierda Geblewicza

Więcej informacji