Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy – Zachodniopomorskie Centrum Leczenia i Profilaktyki

Data publikacji: 30 września 2015

Stop grypie!

Kaszel, katar a może ból mięśni? Już na samą myśl o grypie zaczyna boleć nas głowa, a wcale nie musi – bo wystarczy się przeciwko niej zaszczepić!

Przychodnie Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy i Zachodniopomorskiego Centrum Leczenia i Profilaktyki w Szczecinie i Stargardzie Szczecińskim już dziś zapraszają wszystkich pacjentów do skorzystania z oferty szczepienia przeciwko grypie

Lekarze zalecają ochronę przed tą, często bagatelizowaną, wirusową chorobą zakaźną, zwłaszcza tym, którzy mają obniżoną odporność, osobom starszym oraz dzieciom.
Zaszczepić możemy się tylko gdy jesteśmy zdrowi, dlatego jak przed każdym szczepieniem i w tym wypadku najpierw wykonane zostanie badanie lekarskie.
Szczepienia wykonywane są codziennie w godzinach od 08.00 do 17.00

Koszt szczepienia przeciwko grypie dla osób należących do przychodni WOMP – ZCLiP, w skład którego wchodzi badanie lekarskie, szczepionka oraz jej wykonanie wynosi 40 złotych.
Osoby spoza WOMP muszą mieć ze sobą zaświadczenie od lekarza, że są zdrowe ( ważność zaświadczenie – 24h), a koszt szczepionki i jej wykonania to 50 zł.

Już dziś zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!!!

Więcej aktualności

Data publikacji: 19 października 2020

Zmiana numerów OGÓLNEJ REJESTRACJI TELEFONICZNEJ WOMP-ZCLIP

Więcej informacji

Data publikacji: 7 października 2020

Kondolencje dla Pana dr. Ryszarda Marca

Więcej informacji

Data publikacji: 7 października 2020

Kondolencje dla Pani Małgorzaty Uchrońskiej

Więcej informacji