Data publikacji: 23 listopada 2020

Szczepienia na grypę 65+. Rejestracja zakończona – limit miejsc został wyczerpany.

informujemy o ZAKOŃCZONEJ rejestracji na udział  w „Programie zdrowotnym pn. Zapobieganie grypie i jej powikłaniom dla osób po 65 roku życia zameldowanych w Szczecinie” .

LIMIT miejsc został wyczerpany.

Program w całości finansowany przez Gminę Miasto Szczecin oraz realizowany przez Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy – Zachodniopomorskie Centrum Leczenia i Profilaktyki w Szczecinie.

WAŻNE INFORMACJE:

Zgłoszenie i spełnienie wymagań w „Programie zdrowotnym pn. Zapobieganie grypie i jej powikłaniom dla osób po 65 roku życia zameldowanych w Szczecinie” nie gwarantuje przyjęcia do Programu.

Przyczyną odrzucenia zgłoszenia może być brak wystarczającej liczby szczepionek, zbyt duża liczba chętnych lub nieprawidłowe dane umieszczone w formularzu.

Kwalifikacja do Programu zostanie każdorazowo potwierdzona drogą telefoniczną przez pracownika WOMP-ZCLiP. Podczas rozmowy poinformujemy o wyznaczonym terminie szczepienia, które poprzedzone będzie badaniem przez lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Data publikacji: 20 maja 2024

Miesiąc zdrowia rodziny- profilaktyka na pierwszym planie

Data publikacji: 16 maja 2024

Coraz więcej pacjentów w poradni urologicznej